Инктастично Бебе Фламинго Баба Ми Ме Сака Со Цвет Венец Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастично Бебе Фламинго Баба Ми Ме Сака Со Цвет Венец Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 255.84

Достапност

Добредојдовте на вашата нова внука со овие симпатична Бебе Фламинго Баба ми Ме Сака Во Цвет Венец Новороденче Ползавец. Совршен подарок за туш за бебиња за вашата ќерка или снаа! Инктастично Бебе Фламинго Баба Ми Ме Сака Со Цвет Венец Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Малина 18 Месеци. Идеален подарок за роденденски забави со тематика фламинго!. Совршен подарок за туш за бебиња за вашата ќерка или снаа!. Добредојдовте на вашата нова внука со овие симпатична Бебе Фламинго Баба ми Ме Сака Во Цвет Венец Новороденче Ползавец. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. животни фламинго баба симпатична цвеќе хибискус тропски едно парче новороденче ползавец.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката