Познати розови женски јуниори плетенки од племенски фармерки, големини 1-21

Познати розови женски јуниори плетенки од племенски фармерки, големини 1-21

DEN 1.00

Достапност

Ажурирање на тексас : фармерки на слабиот розов со плетенка на половината! Чувајте ја вашата обична игра силна. Овие стилски фармерки се совршени за ден или ноќ и можат да бидат облечени со потпетици и убава блуза или облечени со графички мета и патики. Плетенскиот акцент на лентата за половината додава стилски талент. Материјал : 64,5% памук/25% полиестер/8% рајон/1,5% спандекс/1% други влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 5. одговара : модерно вклопување; Флејска нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни и две задни џебови. Карактеристики : Плетенка за плетенка на половината; јамки на појас. Плетенка од половината од палење фармерки за јуниори од славна личност розова. Материјал : 64,5% памук/25% полиестер/8% рајон/1,5% спандекс/1% други влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 5. одговара : модерно вклопување; Флејска нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни и две задни џебови. Карактеристики : Плетенка за плетенка на половината; јамки на појас. Плетенка од половината од палење фармерки за јуниори од славна личност розова. Материјал : 64,5% памук/25% полиестер/8% рајон/1,5% спандекс/1% други влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 5. одговара : модерно вклопување; Флејска нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни и две задни џебови. Карактеристики : Плетенка за плетенка на половината; јамки на појас. Плетенка од половината од палење фармерки за јуниори од славна личност розова.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката