Hyорџ машки хибриден пливање кратко

Hyорџ машки хибриден пливање кратко

DEN 287.84

Достапност

Барате стилски и разноврсен пар шорцеви што можат да работат и во и надвор од базенот? Освежете ја вашата летна гардероба со шорцевите за пливање за мажи на Georgeорџ. Тие се изработени од мека, водена ткаенина со навестување на спандекс за совршена количина на истегнување, и имаат хибриден дизајн кој ви овозможува да ги носите како обични шорцеви со поло, или како пливање стебла следниот пат кога ќе ' Повторно се упати кон плажа. Предниот дел на копчето, патентот лета и внатрешното влечење ги одржуваат шорцевите на место, додека пет пригодни џебови ги комплетираат шорцевите, кои се достапни во разновидни бои. Hyорџ Машка хибридна пливање Кратко : 92% полиестер, 8% Spandexme на краткиот дизајн на Spandexme, може да се носи како обични шорцеви или пливање на ситни плочки од школки и патент, со внатрешно влечење на мешунките, обложени предни џебови, поставени предни џебови, патент со џебови, заден дел од џебови, заден џеб и еден патент, и еден патент, и еден патент, и еден патент, и еден патент, и еден патент, и еден патент. Јамките што се достапни во разновидни Colorsmachine миење ладно, измијте со слични бои, само белило на не-хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо, не користете омекнувач на ткаенини.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката