Скриен Форест, перница за цвеќиња за печатење

Скриен Форест, перница за цвеќиња за печатење

DEN 1301.12

Достапност

Замислете прошетка во овој Форест! Едноставно, скриената декоративна перница на Дејзи на Форест додава совршен допир за завршна обработка на вашиот декор за одмор! Скриена Форест, Перница за цвеќиња за печатење : Мек Спун Полиестер Екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Време е да се добие стилски со Ејми Лофер од Бринли Ко! Овој симпатичен лопар е во право на тренд оваа сез