Комбинезон За Девојчиња Новороденче Бебе Девојчиња Момчиња Со Букви Со Кратки Ракави Маица Комбинезон Ромпер Бебе Облека Момче, Сестри Облека Дете

Комбинезон За Девојчиња Новороденче Бебе Девојчиња Момчиња Со Букви Со Кратки Ракави Маица Комбинезон Ромпер Бебе Облека Момче,

DEN 319.84

Достапност

Мало Бебе Девојчиња Момчиња Краток Ракав Писмо Печатење Маица Комбинезон Ромперфеатури : УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : новородената бебешка облека е изработена од памук и полиестер.35 "Должина : 41см/16.14 " Ракав : 7см/2.15 "Рамо : 19см/7. Препорачана возраст : 12-18 Месеци Големина : 12-18М САД : 12 Месеци Биста : 45см/17.76" Рамо : 18. Светла и убава форма. Препорачана возраст : 3-6 Месеци Големина : 3-6М САД : 3 Месеци Биста : 41см/16. Прилика : оваа стилска облека за бебиња со едно пакување е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, враќање дома за бебиња, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе. Нема штета на детската кожа, мека и лесна.14 "Должина : 43см/16.72 "Должина : 47см/18.72 " Ракав : 9см/3.54" Рамо : 20см/7. Совршен за мало бебе. Препорачана возраст : 6-12 Месеци Големина : 6-12М САД : 6 Месеци Биста : 43см/16.94" Рамо : 21см/8.29 " Ракав : 11см/4.50" Ракав : 10см/3.93" Ракав : 8см/3. Препорачана возраст : 0-3 Месеци Големина : 0-3М САД : 0 Месеци Биста : 39см/15. Дише и удобно за носење. Ова ќе биде одличен летен фустан за забави за вашето мало бебе.93 "Должина : 45см/17.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката