Блоктил гаража подови со дијамантски врвни плочки, сет од 27

Блоктил гаража подови со дијамантски врвни плочки, сет од 27

DEN 1.33

Достапност

Направете над подот на гаражата со овие издржливи плочки за подот на гаражата. Овие гаражни плочки се достапни во најразлични бои, така што можете да измешате и да одговарате на различни бои за да создадете популарни обрасци, како што се табли, ленти или безброј други дизајни. Плочките имаат систем за блокирање на јамка до меч, што ги прави лесни за инсталирање. Покрај инсталацијата без проблеми, овие плочки се совршено решение за подови од гаража, бидејќи тие се лесни за чистење и одржување. Истурите можат лесно да се избришат чисти, а плочките можат да се избришат и да се исчистат со влажна четка по потреба. Овие плочки за подот на гаражата се функционални и достапни, но тие исто така изгледаат одлично. Тие се совршен завршен допир на преуредување на гаражата кога сакате атрактивен простор, но не сакате да жртвувате практичност. Блоктил гаража тротоарите со дијамантски врвни плочки, сет од 27 : дизајниран да обезбеди атрактивен и практичен систем за тротоарите на гаражата. Претворете го секој грозен подот во гаража во функционална фокусна точка. Може да се комбинираат повеќе бои на плочки за создавање дизајни. Прекрасна цврста форма на дијаманти со решетка под решетката што овозможува премин на вода и воздух. Полимер со големо влијание. Цврст, лесен и силен материјал. Способни да ја издржат високата тежина на превртување на големите возила. Едноставна инсталација. Плочките се преплетуваат со дизајн на колче и јамка. Важно е да се остави минимум 1/2-инчен јаз околу постојаните предмети. Достапно во разни бои.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката