Хидратантен Лосион шисеидо За Мажи, Оз

Хидратантен Лосион шисеидо За Мажи, Оз

DEN 632.00

Достапност

Хидратантен Лосион шисеидо За Мажи : Ги Намалува изгорениците од брич и се бори против црвенилото и грубоста. Обезбедува влага и одржува оптимално ниво на хидратација за кожата. Се бори против надворешниот стрес и сувост. Кожата изгледа мека, здрава. Тестиран дерматолог.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката