Сликање на „Марс“ на бело дрво

Сликање на „Марс“ на бело дрво

DEN 2.33

Достапност

Карактеристики : Пристигнува подготвени за обележување на сертификат за автентичност Fine Art UV Ink Print на бело дрво дрво парчиња се избрани со фини занаетчии за печатење на производ : Печатење на сликарство MAAX5843 Карактеристики на ликовна уметност УВ мастило на бело дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Тема : Сценски. Пол : Неутрален. Стил : Современа/ликовна уметност. Боја : портокалова/жолта боја. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : дрво. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 16 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 16". Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ". Севкупна тежина на производот : 8 bs. Големина 24" H x 36 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36". Севкупна тежина на производот : 10 фунти. Големина 30 "H x 45" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - од страна на страна : 45 ". Севкупна тежина на производот : 14 фунти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката