Камена куќа Ана Руфл Оги Белиот крал Дувет Покрив

Камена куќа Ана Руфл Оги Белиот крал Дувет Покрив

DEN 1.33

Достапност

Додадете дополнителен слој на елеганција во вашата спална соба со капакот на Anne Ruffle Ogee Duvet поставен од камена куќа. Нежните бранови на шутли на нежно бело тло обезбедуваат совршена текстура и чувство на рака, а мешавината на памукот останува мека и издржлива со текот на времето. Duvet Cover има затворање на патент и дополнителни врски со внатрешни аголи кои обезбедуваат дувлата да остане на место за време на употребата. Сетот е машина што може да се пее за лесна нега и вметнувачот на дувети не е вклучен. Комплетниот комплет за покривање на кралицата вклучува : Еден капакот на Duvet (92 "l x 88 " w) и две шами (21 "l x 27 " w). Комплет за покритие на кралот Дувет вклучува : Еден капакот на Duvet (92 "l x 106 " w) и два шами (21 "l x 37 " w). Камен куќа Ана Руфл Оги Белиот крал Дувет Покрив.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката