Контурите истражуваат 2-во-преносен засилувач и торба за пелена на ранец, сива, унисекс

Контурите истражуваат 2-во-преносен засилувач и торба за пелена на ранец, сива, унисекс

DEN 2.00

Достапност

Стана на дете : За постарите мали деца кои можат безбедно да се качат на засилувачот, да го задржат седиштето назад со прилогот за прицврстување. Безбедното и цврсто седиште може да се користи седиште за бебиња со новороденчиња што седат непрестајно, или како засилувач на дете за постари деца кои можат да седат на врвот на засилувачот на седиштето, без безбедносно ниво. Дизајнот на вода што се појавува во вода лесно се брише чисто. Преклопени димензии : 11 "x 6" x 9 ". Во режимот на засилување на седиштето, истражувањето го носи бебето до масата безбедно за семејно јадење. и може да се користи почнувајќи кога бебето може да се одржи исправено (околу 9 месеци). Торбата за пелена има поставени, прилагодливи ранец и ленти за рамо. Безбедносната лента од 3 точки и затегнувањето отпорни на лизгање помагаат да го задржите вашето дете стабилно кога седне, додека седиштето на седиштето ги одржува удобни. Фаза на новороденчиња : За помладите бебиња, обезбедете го седиштето назад и користете ја безбедносната лента од 3 точки за дополнителна безбедност. За да се обезбеди највисока безбедност и квалитет за вас и вашето семејство, купувајте само од списоците што се продаваат и испорачуваат “. Контурите на контурите не можат да гарантираат квалитет или автентичност на контурите за бебиња од неовластени продавачи на. Режим 2 : торба за пелена на ранец. Големо складирање на ентериер со седум организациски џебови, вклучувајќи два изолирани џебови со шише.plus! Контурите истражуваат лесно расте со бебето во две фази. Режим 1 : Седиште за засилување на бебето за маса. Прилагодливи ленти за седишта безбедни за повеќето кујни за возрасни кујни и ресторани. Гаранцијата за бебиња на контури не опфаќа производи купени од неовластени продавачи. ВАНО - Проверете го продавачот пред да ја купите вашата набавка. Подлога и вода што е отпорно на вода. Ова седиште за патувања лесно им обезбедува на повеќето возрасни столици за јадење - совршено за јадење во ресторан или користење како засилувач на високо столче дома.Патувањето со бебето понекогаш може да се чувствува како да спакувате половина од куќата, но контурите истражуваат 2-во-1 преносно засилено седиште и торба за пелена ги олеснуваат патувањата со својот уникатен, повеќенаменски дизајн. За разлика од другите комбинации за бустер торби, истражувањата ви даваат можност да носите како торба за рамо или како ранец.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката