Поставата за подлога на сопирачките на дискот се вклопува во Изберете: 2002- Тојота Ками, 2009 година- Лексус е

Поставата за подлога на сопирачките на дискот се вклопува во Изберете: 2002- Тојота Ками, 2009 година- Лексус е

DEN 574.72

Достапност

Засечена брзина плус полуметални влошки за сопирачките на сопирачките на сопирачките сет се вклопуваат : 2004-2006 Toyota Camry 4 Cyl 2,4 L 2002-2003 Toyota Camry 2009-2013 Lexus IS 2006 Lexus GS и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот вклопување во виџетот за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката