Единствени поволни цени, женски карирани високи половини еластични панталони за глуждот со права нога

Единствени поволни цени, женски карирани високи половини еластични панталони за глуждот со права нога

DEN 2.33

Достапност

Дајте му на вашата работа облечена гардероба прилагодено освежување со панталоните. Нудејќи свежо преземање на класика, овие панталони се одење за потоплите месеци. Со прицврстување на поштенски и копче и две странични џебови, овие панталони седат на местото каде што се среќаваат стилот и практичноста. Фондација за изградба на паметен и обичен изглед, тим со блуза и судски чевли за без напор ансамбл да премине од ден на вечер, или тим со нешто од изјава маица до свилена блуза и потпетици за разноврсен изглед на работа. Повод : канцелариска работа, формална, бизнис, состанок, собирање викенд, формално, секојдневно секојдневно, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35 инчи, тежина : 120 фунти, моделот носи графикони со големина на x-small (во инчи) Големина гарнир на половината - Хип ГИРТ INSEAMXS - 25 - - 35 1/2 25 3/4s - 27 37 1/2 26м- 29 39 1/2 - - 26 3/8 L - 32 42 1/ 2 26 3/4xl - 35 - - 45 1/2 27 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски карирани високи половини еластични панталони со глуждот на глуждот 95% 5% Spandex. ZIP мува. Увезено. Затворање на едно копче. Еластична половината назад. Должина на глуждот. Два наклон џеб. Машински миење ладно со слични бои.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката