Дру Баримор Цвет дома Гроздобер цветна тапацирана платформа за кревет, Калифорнија крал

Дру Баримор Цвет дома Гроздобер цветна тапацирана платформа за кревет, Калифорнија крал

DEN 7504.00

Достапност

Со својата цветна шема во топли нијанси, гроздобер цветно тапациран платформа кревет од Дру Баримор Флор Дом ќе инспирира слатки соништа. Оваа платформа за кревет се одликува со поставен дизајн кој е на врвот во ленен и памук мешавина тапацир што е опфатен со ексклузивниот гроздобер цветен принт. Шармот на мотивот е во спротивност со аголните нозе на Пиневуд, кои позајмуваат моден раб. Со системот за поддршка на дрво, не е потребна пролет за кутија, овозможувајќи ви да го поставите вашиот душек директно на врвот. Стил на овој кревет со перници и постелнина што може да се најде од Дру Баримор Цвет дома за простор за кој вреди да се спушти. Изберете од достапните опции за големина. Изберете од достапните големини на креветот. Цврсти нозе од бор дрво со полиуретанска пена и полиестер пополнуваат подлога. Постелни и памук мешавина тапацир. Ексклузивно гроздобер цветно печатење. Живописен дизајн со еклектичен, апел Бохо. Системот за поддршка на дрвото за слт не обезбедува не е потребна пролет за кутии. Направено на нарачка со време на одложување од 2-3 недели. Колекција парче исклучиво од Дру Баримор Цвет дома.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката