Студио Винвуд Апстрактна Ѕидна Уметност Платно Отпечатоци Утринско Пеење Текстури-Портокалова, Сина

Студио Винвуд Апстрактна Ѕидна Уметност Платно Отпечатоци Утринско Пеење Текстури-Портокалова, Сина

DEN 2.00

Достапност

Писта Авенија Апстрактна Ѕидна Уметност Платно Отпечатоци "Утринско Пеење" Текстури-Портокалово, Сино Утринско Пеење, е Вешто Направено Модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна Портокалова боја, овој ликовен принт од Авенијата Писта е совршен завршен допир на темата за вашиот домашен декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Геометриски дизајн со тема За Текстури за да ви донесе совршена ѕидна уметност. Одржлив и шумски пријателски. Професионално раката се протегала во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвен да висат со претходно инсталирани куки за лесно виси. Вклучен е и шајка и закачалка. Печатени со користење на ултра-премиум и бледнее отпорни мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката