Жените Шарени Леопард Шиење Патент Долг Ракав Блуза Пуловер Дуксер, Сива

Жените Шарени Леопард Шиење Патент Долг Ракав Блуза Пуловер Дуксер, Сива

DEN 0.67

Достапност

Женски Шарени Леопард Шиење Патент Блуза Со Долги Ракави Пуловер Дуксер ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ● Материјал : Полиестер, Мек И Удобен € Карактеристики : Долг Ракав, V-Врат, крпеница, Секојдневен, Дневен, Моден Стил. +Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Содржина на пакетот : 1 Х женски дуксер информации За Производот : Сезона : Пролет Aut Зима Пол : Жени Повод : Мода,Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На крпеница : Мода, Секојдневна Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Рамо Биста Должина Ракав Л 10 14 40 61см/24.02" 105см/41.34" 66см/25.98" 52см/20.47" Големина : Л САД : 10 велика британија : 14 Еу : 40 Рамо : 61cm/24.02" Биста : 105cm/41.34" Должина : 66cm/25.98" Ракав : 52 CM/20.47" големина шема : големина : s сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 рамо : 59cm/23.23" биста : 95cm/37.40" должина : 64cm/25.20" ракав : 50см/19.69"Големина : М Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Рамо : 60см/23.62" Биста : 100см/39.37" Должина : 65см/25.59" ракав : 51см/20.08"големина : л сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 рамо : 61см/24.02" БИСТА : 105см/41.34" Должина : 66см/25.98" Ракав : 52см/20.47"Големина : Xl Сад : 12 велика Британија : 16 Еу : 42 Рамо : 62СМ/24.41" биста : 110см/43.31" должина : 67см/26.38" ракав : 53см/20.87"големина : ххл сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 рамо : 63cm/24.80" Биста : 115cm/45.28" Должина : 68cm/26.77" ракав : 54cm/21.26"големина : Xxxl Сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 рамо : 64cm/25.20" биста : 120cm/47.24" должина : 69cm/27.17" ракав : 55см/21.65" Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново ти. Уникатниот дизајн на букви ве прави поубави.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�