Генијани Мини Кул Магла Овлажнител За Спална Соба, Мал Автомобил Овлажнител 250мл Црна

Генијани Мини Кул Магла Овлажнител За Спална Соба, Мал Автомобил Овлажнител 250мл Црна

DEN 551.52

Достапност

ГЕНИЈАНИ Мини Кул Магла Овлажнител За Спална Соба. Овлажнител За мал Автомобил 250мл Црнсовршената РАМНОТЕЖА ПОМЕЃУ МОЌНОСТА и ПРЕНОСЛИВОСТА. Лесниот компактен, тенок дизајн го прави совршен избор за секоја средина. Одличен овлажнител за спална соба, канцеларија, соба за бебиња или автомобил, само вклучете го и уживајте во подобар, поздрав воздух. ?? СОВРШЕНАТА РАМНОТЕЖА ПОМЕЃУ МОЌНОСТА и ПРЕНОСЛИВОСТА : лесниот компактен, тенок дизајн го прави совршен избор за секоја средина. Одличен овлажнител ЗА спална соба, канцеларија, соба за бебиња или автомобил, само вклучете го и уживајте во подобар, поздрав воздух, ЗГОЛЕМЕТЕ ГИ НИВОАТА НА УДОБНОСТ ВЕДНАШ : ултразвучниот навлажнувач за ладна магла доаѓа со два режима на магла - континуиран и наизменичен - способен да ја промени влажноста на животната средина за неколку минути. Интуитивна контрола со едно копче, без непотребни и комплицирани поставки и функција за автоматско исклучување за вашата безбедност и смиреност. Нашиот сосема нов овлажнител за спална соба или канцеларија вклучува елегантен, компактен дизајн, што го прави супер-пренослив и лесен за употреба. Овлажнител за биро ири ќе ги прилагоди нивоата на влажност на вашата околина, овозможувајќи ви да дишете поздрав воздух и да ја направите вашата околина многу попријатна спиј ТЕСНО : додека сте здрави заспани, нашите навлажнувачи за спални ја навлажнуваат просторијата на ниво на бучава од 38d B. Единицата е тивка како часовник што отчукува, односно ТИВКА СКРИШУМ ФУНКЦИЈА за СОНУВАЧКИ НОЌИ : Одлично За спиење, исто така се удвојува како ноќно светло! Мека на вашите очи, оваа вешта мала карактеристика го прави идеален овлажнител за употреба ноќе или како овлажнител за бебиња за расадник, нудејќи опуштена, тивка средина за здрав и здрав сон. ?? 1-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : КУПУВАЊЕ БЕЗ РИЗИК И ЗАМЕНА БЕЗ ПРОБЛЕМИ. Не двоумете се да посегнете. Ние би биле повеќе од подготвени да помогнеме! Само мал совет : за да го зголемите животниот век на овлажнител, препорачуваме користење НА ПАМУЧНИ СТАПЧИЊА ОД ГЕНИЈАНИ. Клучни карактеристики : Елегантен дизајн и паметни карактеристики. Пренослив, но моќен. Нуди до 8 часа траење. Тивка акција & ноќно светло функција. Економично во споредба со поголемите верзии.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката