Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Спирален Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Спирален Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 319.84

Достапност

Ова Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред Божиќ-Спиралниот Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред Божиќ - Спирален Ѕиден Постер Со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката