Килими Америка Хадсон Ткаени Полипропиленски Килим

Килими Америка Хадсон Ткаени Полипропиленски Килим

DEN 1.33

Достапност

Супер-густ и кадифен, Хадсон е направен со специјални извртени предива, давајќи му уникатен изглед и супер-мек допир усогласен со денешните најмодерни палети и дизајни на бои. Килими Америка Хадсон Ткаени Полипропиленски Килим : современ стил област килим карактеристики намалување на купот. Дамки-и отпорни на почва. Моќ-разбој област килим. 100 проценти загревање, полипропилен со машинско вртење. Направени со специјални извртени предива. Димензии : 2 ' 3 "х 7 '10".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката