Лугз Амор Оксфорд Патики

Лугз Амор Оксфорд Патики

DEN 448.00

Достапност

Подигнете го вашиот стил со привлечна женска аморска модна патика. Со елегантен горен дел од низок профил на дебел лесен густ ѓон, ќе се чувствувате како да одите по облак. Амортизирана Влошка за дополнителна удобност. Синтетичка Кожа Горниот. ДЕБЕЛ ѓон ЕВА надворешен ѓон.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката