Војна на ѕвездите: Враќање На Џедајот-Погребен Ѕид Постер со Притискање, 22.375 34

Војна на ѕвездите: Враќање На Џедајот-Погребен Ѕид Постер со Притискање, 22.375 34

DEN 2.00

Достапност

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Враќање На Џедај-Погребниот Ѕид Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Враќање На Џедајот-Погребен Ѕид Постер со Притискања : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката