Рејчел Реј Нутриш Солени Печење Пилешко Рецепт Куче Третира, оз. Торба

Рејчел Реј Нутриш Солени Печење Пилешко Рецепт Куче Третира, оз. Торба

DEN 172.48

Достапност

Секое куче би сакало да ги извади шепите на печено пилешко свежо од рерната. Дајте им вкус на устата што ја посакуваат Со Рејчел Реј Нутриш Солени Печења пилешки Рецепти за кучиња. Овие меки задоволства за кучиња лесно се распаѓаат за помали усти, што ги прави совршени за кучиња од сите големини. Секоја серија е безбедно сад се готви со најдобрите состојки во светот. Број еден состојка? Вистинско пилешко. Тука нема вештачки вкусови или нуспроизводи од месо-ниту додадени состојки од жито. Само добри работи што го лигават вашето куче секогаш кога ќе ја отворите торбичката. Пробај ги. Содржи една (1) 12-унца вреќа со третирања за кучиња (Пакувањето Може да Варира). Вистинското пилешко е состојка број еден. БЕЗБЕДНО сад варен со најдобрите состојки во светот. Нема вештачки вкусови или нуспроизводи од месо. Нема додадени состојки од жито.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката