Војна на ѕвездите: Мандалориската Сезона - Грогу Во Под Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Војна на ѕвездите: Мандалориската Сезона - Грогу Во Под Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 303.84

Достапност

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориската Сезона 3-Грог Во Под Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Меѓународните Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чистите, модерни рамки за постери се достапни во различни бои за да го надополнат секој декор. Лесната конструкција и лесна за закачување овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пили. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката