Бостич Се Искачи Во Степлер Со Интегриран Отстранувач И Складирање На Спојници, Црно

Бостич Се Искачи Во Степлер Со Интегриран Отстранувач И Складирање На Спојници, Црно

DEN 1.00

Достапност

Степлерот со Целосна Големина на Работната Површина со целосна големина на десктоп степлерот носи ажуриран изглед на високо ценет Бостиц? перформанси. на огласни табли. Тип на степлер : Работна Површина Со Целосна Лента; Главен Капацитет : Целосна Лента( 210 Спојници); Големина На Главен Користен : 1/4". Глобален Тип На Производ : Степлери-Целосен Тип На Стрипстаплер : Целосен Капацитет На Работната Површина На Лентата : Целосна Лента (210 Спојници)Големина На Употребената Спојка : 1/4"Тип На Користена Спојка : Стандарден Капацитет на Листот : 20-Товарење на главите : Топ Боја(И) : Блекматеријал(и) : Метални/Пластични Заменски Спојници : БОС-Сбс1914цппре-Потрошувач Рециклирана Содржина Проценти : 0% Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 70% Вкупно Рециклирана Содржина Проценти : 70% Изработени Од 70% Пост-Потрошувачка Содржина Рециклирана Пластика. Интегрираниот оддел за складирање на спојници држи при рака дополнителни спојници. Вграден отстранувач за практично отстранување на спојниците. Ergономски дизајн за удобно спојување. Отвора 180 степени за преземање или занаетчиска употреба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени
  • Новак

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени

DEN 1152.00

Нов Моден Појас Гледајте Женско Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Кутија За Подароци Пак