&N Комплет За Внесување Ладен Воздух: Високи Перформанси, Загарантирани За Зголемување На Коњските Сили: 2012-ФОРД 69-3534ТТК

&N Комплет За Внесување Ладен Воздух: Високи Перформанси, Загарантирани За Зголемување На Коњските Сили: 2012-ФОРД 69-3534ТТК

DEN 799.84

Достапност

К&Н 69 Серија Системи За Внесување Тајфун се дизајнирани да ја засилат моќта на вашето спортско компактно возење. Додава до 15 коњски сили за перформанси на тротоарот. Конструиран за оптимално вклопување и перформанси во вашето специфично возило. Доаѓа во различни завршетоци, достапната боја зависи од вашата апликација. Се напојува со специјален Филтер за Памучна газа За Проток На Воздух K&N Xtream. Опремени со квалитетни челични држачи, армирани силиконски црева, алуминиумски адаптери за сензори за воздух, стеги за нерѓосувачки црева и многу повеќе. Дадени се детални упатства кои ќе ви помогнат да го инсталирате за помалку од 90 минути. Вашиот Внес На Ладен Воздух К&Н Тајфун е поддржан од Милион Милји Ограничена Гаранција. Како Да Се Исчисти К&Н Филтер За Воздух (PDF). Кликнете овде за Да ги видите Првите 4 Прашања Поставени За Доводите На Воздух Вклучува К&Н филтер # РФ-1048. Компатибилен со филтер заврши # RF - 1048dk (не се вклучени).- К&Н 69 Серија Системи За Внесување Тајфун К&Н Комплет За Внесување Ладен Воздух : Високи Перформанси, Гарантирано Зголемување На Коњските Сили : 2012-2013 Форд (Шеф на Мустангот 302) 69-3534ТТК Крајна Долговечност : 10-Годишна / Милионска Милја Ограничена Гаранција штити за животниот век на вашето возило. Загарантирано Зголемување На Коњските Сили : Дино-тестирано со до 50% поголем проток на воздух од рестриктивниот филтер за воздух во фабричката кутија и доводната цевка. Подобро Влечење : Ги Подобрува перформансите на забрзувањето и нагорнината при влечење со подобрување на одговорот на гасот. Подобрен Звук На Моторот : Слушнете ја моќноста под хаубата. Заштита од светска Класа : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. Лесно Одржување : не е потребно чистење на филтерот до 100.000 милји. Лесен За Инсталирање : вклучување на завртки за помалку од еден час со основни рачни алатки. К&Н системите за внесување воздух се еден од најлесните начини за гарантирање на зголемување на коњските сили. Дино Тестирано : Дино-тестирано за гарантирано зголемување на коњските сили и забрзување без потреба ОД еку мелодија. Висок Квалитет.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

36 Тркалезна Трпезариска Маса Со Продолжување На Цврсто Дрво Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер Во Бела Хедер Греј По Меѓународни
  • Новак

36 Тркалезна Трпезариска Маса Со Продолжување На Цврсто Дрво Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер Во Бела Хедер Греј По Меѓународни

DEN 8975.84

Создадете дополнителен простор кога е потребно во вашата кујна или трпезарија со оваа табела за продол�