Уникатен Разбој Метро Килим Светло Сива Сива 2 ' 6 '9 Тркач Апстракт Современ Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Уникатен Разбој Метро Килим Светло Сива Сива 2 ' 6 '9 Тркач Апстракт Современ Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

DEN 3163.04

Достапност

Привлечни мотиви се наоѓаат во нашата волшебна Колекција На Метро. Постојат шарени рафали на апстрактна уметност и различни форми кои додаваат разиграна елеганција на секој килим. Квалитетот и издржливоста на секој килим е тешко да се победи. Она што ја прави оваа колекција толку интригантна се контрастните елементи и нијанси. Не плашете се да се изгубите во нашите чудни украси!Карактеристики : Куп : Полипропиленска Подлога : Јутевеав : Машина Ткаена (Моќта Се Наѕираше)Изработена Во : Висина На Турција (Големина ВО СМ) 61 х 201 Тежина На производот : 6,6 килограми Уникатен Разбој Метро Цемент Камен Површина Килим 2 'х 6' 7 Тркач Светло Сива/Слонова Коска.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката