Фабада Астуриријана од Кирби Кантс Пак, Оз секој

Фабада Астуриријана од Кирби Кантс Пак, Оз секој

DEN 56.32

Достапност

Само вкусно !! Оваа галиска чорба е вистинската работа. Вистински шпански вкус. Тоа е оброк само по себе, само загревајте и сервирајте . Деличиоса Фабада, Соло Калиенте и Сирва. A Todos Les Encanta. Елаборада кон Judудијас Бланкас, Хоризо Тоцино, Морчила и Цердо. Condimenta con la receta tradicional espa? Ola. 2 Raciones Goya Foods Kirby Fabada White Bean 15 мл.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката