Без граници на карирано копче на јуниори предна блуза и заштитена маица 2fer

Без граници на карирано копче на јуниори предна блуза и заштитена маица 2fer

DEN 439.84

Достапност

Ова без граници карирано копче Предна блуза и затегнување на резервоарот 2 FER е совршен за есен! Кошулата на копчето има класична карирана шема, додека резервоарот има симпатично застојано деколте за да го даде ова парче. Ова нема граници 2fer е разноврсна и може да се носат заедно или одделно. Само додадете го омилениот пар фармерки и подготвени сте да одите! Овој сет со 2 парчиња е достапен во 4 различни бои. Без граници на карирано копче на јуниори предна блуза и заштитена маица 2fer.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката