Ди Зи Одговара избери: 1987 - Форд Ф150, 1987 - Форд Ф250

Ди Зи Одговара избери: 1987 - Форд Ф150, 1987 - Форд Ф250

DEN 1.00

Достапност

Проверете Ги Таблите За Трчање Брит - шара од Ди Зи. Овие табли имаат површина со 6" широка скалила со агресивна шара со дијамантска плоча која обезбедува одлична влечна сила и извлекува класичен изглед кој изгледа одлично на секое возило. Тие се изградени од алуминиум со тежок мерач, а потоа се полираат до брилијантна сребрена завршница. Алуминиумската конструкција е цврста, мала тежина и никогаш нема да ' рѓосува. Ди Зи има комплети за монтирање специфични за возилото за секоја апликација што помага да се направи инсталацијата што е можно побрза и едноставна Таблите за Трчање Со Шари Се и се поддржани од Ограничената Доживотна Гаранција на Ди Зи. Овие чекори нудат безбедност, функција и стил на вашиот камион или комбе со непобедлив квалитет. Нарачајте сет денес! Не ' Рѓосувачки Брит-Шара Алуминиум. Текстурата На Дијамантската Плоча Обезбедува Одлична Основа. Прилагодената Апликација За Вклопување Обезбедува Брза И Лесна Инсталација. Должина На Кабината. Ограничена Доживотна Гаранција. Одговара Изберете : 1987-1996 Форд Ф150 1987-1997 форд Ф250 1987-1997 форд Ф350 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката