С. Поло Асн. Сет на женски плус памучен памучен спанде, 2-пакет

С. Поло Асн. Сет на женски плус памучен памучен спанде, 2-пакет

DEN 1.00

Достапност

Земете две! Овој градник со памук спандекс поставен од американскиот поло Асн. Карактеристики широки, прилагодливи ленти за рамо за удобно целодневно носење со жичен дизајн за дополнителна поддршка. Најдобриот дел : добивате две да ги градите вашите основни најважни работи. Убаво! Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 градници. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина 38 D. Вид на чаши : Поддршка. Покриеност : Умерено. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Широки, прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Дизајн на подесување. Brasенски памучен спандекс градник од американски поло Асн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�