Патување Колекција Жени Алари Тру Удобност Пена Платформа Затнување Отворени Пети Сандали

Патување Колекција Жени Алари Тру Удобност Пена Платформа Затнување Отворени Пети Сандали

DEN 0.67

Достапност

Нашите Аларни Сандали Од Колекцијата Патувања ќе ви ја дадат таа мала дополнителна висина, совршена за кога се чувствувате смело. Нивната еластична веганска кожа, платформа од вештачко дрво, дизајн на затнување, ремен за глуждот, хардверски детали и отворен кружен прст ќе ги направат овие совршена комбинација на смела изјава и стил. Нивната влошка од 4 mm tru comfort foam ќе има вашите стапала да се чувствуваат поудобно од кој било друг пар сандали. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката