Марвел Спајдермен Интегрирана костум за костуми за млади - Поли Jerseyерси Скок, полнети со полифил и маска за ткаенини. Големина xs

Марвел Спајдермен Интегрирана костум за костуми за млади - Поли Jerseyерси Скок, полнети со полифил и маска за ткаенини. Големина

DEN 2.00

Достапност

Заматете го патот дома со костумот за младински костуми „Spider-Man“. Инспириран од Напредниот нанотехнолошки оклоп на Питер Паркер, овој комплетен џемпери ќе го подготви вашето дете за последната битка со кој било негативец. Се сече од поли Jerseyерси и е полнето со полифил на рацете и телото. Исто така, се одликува со уникатен симбол на пајакот на Spider-Man на предниот и назад на костумите, заедно со маска за ткаенини за да го задржите вашиот идентитет безбеден. Соберете ја оваа младинска костум на Spider-Man Interated Suit и преземете го секој непријател. Официјално лиценциран од Марвел. Стилови на возраст од 8+ се избираат врз основа на достапност при користење на подигнување на продавници или брод од продавница . замавнувајте дома со пајакот за младински костуми со интегриран костум. Карактеристики на уникатниот пајак симбол на Спајди на градите и грбот на костумите . исто така вклучува и маска за ткаенини со преклоп на бела мрежа околу очите . Соберете ја оваа костум и внимавајте на повеќе носии на Марвел од Jazwares . Возраст 8+.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката