Мелиса И Даг - Комплет Садови И Тави Од Нерѓосувачки Челик

Мелиса И Даг - Комплет Садови И Тави Од Нерѓосувачки Челик

DEN 1215.20

Достапност

Овој сет за играње има сјајни садови од нерѓосувачки челик Мама И Тато ќе завидуваат! Великодушно големина за пореален изглед и чувство, сито и три тави (со заменлив капак) одговараат на повеќето играчки прехранбени производи за возбудлива игра во ресторан и кујна . . и чувајте уредно на пригодна решетка за складирање кога кујната е затворена. Сите рачки и копчиња имаат цврсти заковани споеви кои нема да ослабнат и да носат како заварување или лепак. Со вклучен два прибор од тврдо дрво и парчиња од нерѓосувачки челик полирани до прекрасна завршница за огледало, овој комплет е навистина врвна полица! Вклучува сито, тенџере со капак, 2 тави, 2 дрвени прибор и решетка. Рачно полиран нерѓосувачки челик. Цврсти рачки со јамка со закована конструкција. Голема големина за екстра големи делови од забава!. Безбедна машина за миење садови.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката