Inktastic Го Закачив Срцето На Грампа Со Подарок За Риболов Прачка Бебе Момче Или Девојче Боди

Inktastic Го Закачив Срцето На Грампа Со Подарок За Риболов Прачка Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 255.84

Достапност

Овие слатки Го Закачив Срцето На Грампа Со Риболов Прачка За Новороденчиња го прави идеалниот подарок за туширање за бебиња за секој нов внук или внука. Inktastic Го Закачив Срцето На Грампа Со Риболов Прачка Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Ретро Хедер Црвено Новороденче. Одлично за риболов тематските партии. Симпатичен роденденски подарок за секој иден фишер. Овие слатки Го Закачив Срцето На Грампа Со Риболов Прачка За Новороденчиња го прави идеалниот подарок за туширање за бебиња за секој нов внук или внука. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. денот на татковците деца грампа дедо дедо татко кука дете дете срца пол грампа љубов семејство пол откриваат раѓање најава љубовник едно парче новороденче ползавец.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката