УНИВЕРЗАЛНИ БРАНИЦИ ЗЕЛЕНИ КАВАСАКИ

УНИВЕРЗАЛНИ БРАНИЦИ ЗЕЛЕНИ КАВАСАКИ

DEN 0.33

Достапност

СМ Браник е Новиот Универзален Преден Браник Полиспорт, достапен во 2 различни верзии : Една без дупчење, која може да се прилагоди и дупчи за да собере многу мотори. Втората опција доаѓа со Системот ЗА Монтирање UFX за специфични брендови и модели, Јамаха, Кавасаки, итн. СМ Браникот има супермото дизајн, со отвори за отворање за да се овозможи airflow.It достапен е во 5 различни бои за да одговара на вашиот мотор. ПОЛИСПОРТ УНИВЕРЗАЛНА БРАНИЦИ ЗЕЛЕНА КАВАСАКИ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката