- Почетна Батерија Кодак EasyShare P Батерија-Замена За Kodak KLIC - Дигитална Камера Батерија

- Почетна Батерија Кодак EasyShare P Батерија-Замена За Kodak KLIC - Дигитална Камера Батерија

DEN 0.67

Достапност

2x Пакет-Почетна Батерија Кодак Easy Share P880 Батерија-Замена За Kodak KLIC-5000 Дигитална Камера Батерија (1200mah, 3.7 V, Литиум-Јон) ве Молиме запомнете : Ова е почетен Дел за замена На Брендот На Батеријата, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Замена Кодак Easy Share P880 Батерија. Замена За Кодак КЛИЦ-5000 Батерии За Дигитални Фотоапарати. Количина : 2, Доживотна Гаранција. Капацитет : 1200m Ah, Почетна Марка На Батерии.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката