Нерѓосувачки Челик Гребени Работ Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Гребени Работ Полиран Бенд

DEN 6175.20

Достапност

Дајте прекрасен допир на секоја облека со оваа купола од нерѓосувачки челик. Оваа широка лента од 6 мм има раб за шармантен пресврт и внатрешноста е совршено заокружена за да даде удобност. Одлично за секојдневна употреба, оваа лента е достапна во големина на прст 11.5.Метална Тежина : 5,08 Грама Накит Тип : Моден Стил : Куполен Свадбен Бендгендер : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 6ммринг Големина : 11,5< 2мм дебелина на Работ Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Гребен Раб, Купола, Удобност Одговара.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката