Мајами делфини - постер за wallидови на крајната зона, 14.725 22.375

Мајами делфини - постер за wallидови на крајната зона, 14.725 22.375

DEN 559.84

Достапност

Овој трендови меѓународни НФЛ Мајами делфини - Постер за endид од крајна зона 17 е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал НФЛ Мајами Долфини - Постери за wallидови на крајната зона 17 : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката