Mafytytpr Девојки Фустани под $ Дозвола Дете Деца Девојки Летни Цвеќиња Печатење Шема Облека Лак Глава Три-Парче

Mafytytpr Девојки Фустани под $ Дозвола Дете Деца Девојки Летни Цвеќиња Печатење Шема Облека Лак Глава Три-Парче

DEN 169.28

Достапност

Мали Деца Девојчиња Летни Цвеќиња Облека За Печатење Машна За Глава Триделен Опис : Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Материјал : должина на памучен Ракав : Главна Боја Без ракави : Како Што Покажува Сликата Стил : Обичен Тип На Шема : Печатете Секојдневен и моден дизајн Направете го вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на мека рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1pc Топ +1pc Шорцеви + 1pc глава облека големина на облека табела : Препорачана Возраст Етикета Големина Биста Горната Должина Горната Должина 18-24 Месец 90 66cm/25.98" 43cm/16.93" 23cm/9.06" Препорачана Возраст : 18-24 Месец Големина На Етикетата : 90 Биста : 66cm/25.98" Горната Должина : 43cm/16.93" Горната Должина : 23см/9.06" Дете девојка ФУСТАНИ Дозвола Под 10$. дозвола облека под girls 5.00 девојки. Мали Деца Девојки Летни Цвеќиња Печатење Шема Облека Лак Глава Три-Парче. летни фустани за девојки. детски фустан облека дозвола.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката