Главни теми 17 реактивна глазура од слонова коска текстура керамичка табела со предводена вклучена

Главни теми 17 реактивна глазура од слонова коска текстура керамичка табела со предводена вклучена

DEN 399.36

Достапност

Главни теми 17 "реактивна глазура од слонова коска текстура керамичка табела со предводена, ќе додаде стил и фино мелодија на амбиентот на вашата соба. Тој е идеален за поставување на крајната маса, гардероба или биро за осветлување на областа во која работите или опуштете во . Погоден е за дневна соба, спална соба, ден, канцеларија или кујна. За да се зголеми осветленоста, препорачаната максимална сијалица е 60 вати тип А или 10 Ват ЛЕР, вклучена сијалица. Вклучен и исклучен притисок низ прекинувачот со кабел што го олеснува поставувањето во близина на кој било стандарден излез. Тој е на список со UL за безбедност. Главните реактивни ламби за керамичка табела со глазура со LED вклучуваат сенка. Главни 17 "реактивна глазура од слонова коска текстура Керамичка табела за ламба со ЛЕР Вклучена : 17 "Севкупна висина. Основен материјал : Керамика. 8" x 8 "x 8" Бела тркалезна сенка. Материјал за сенка : ткаенина и стирен. Лесно вклучено/исклучено притискајте низ прекинувачот. Препорачана максимална сијалица : 60 ​​вати тип А или 10 Ват ЛЕР. Вклучено : 9 W LED сијалица. Вклучено : Природна тркалезна тврда сенка. Ул-список. Соби : дневна соба, спална соба, ден, канцеларија и кујна. Карактеристики : Декоративна реактивна глазура со два тона керамичка база.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката