Фанверека Дете Момче Ребрести Облека Бебе Девојка Памучни Шорцеви Постави Лето Краток Ракав Маица Цврсто Парче

Фанверека Дете Момче Ребрести Облека Бебе Девојка Памучни Шорцеви Постави Лето Краток Ракав Маица Цврсто Парче

DEN 319.84

Достапност

краток опис не е достапен ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој фустан од костум е изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, што ќе направи децата да се чувствуваат меки, удобни и да дишат. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен дизајн, маица со кружен врат и кратки ракави, кратки панталони со висок струк, дизајн што одговара на боите, кои се многу убави и модерни. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој комплет за костуми е совршена облека за вашите деца во лето иumn, како што се патување, шопинг и така натаму. РАЗНОВИДЕН : горниот дел и панталоните се одделни, горниот дел може да се носи одделно со други панталони, а панталоните може да се носат и одделно со други врвови. УБАВ ПОДАРОК : постојат различни големини за да изберете, тоа може да го направи детето да изгледа поубаво и стилски, исто така е убав подарок за вашите деца.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката