Машки Гроздобер Штанд Јака Стп Кожа Тенок Фит Моторџиска Јакна Мотоцикл Кардиган Црна Л

Машки Гроздобер Штанд Јака Стп Кожа Тенок Фит Моторџиска Јакна Мотоцикл Кардиган Црна Л

DEN 2.00

Достапност

* Големина На ознака : М~2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Големина Mlxl2xlbust (см)98102106110 Bust (инч)38,6 40,2 41,7 43,3 Рамо (см)43444546 Shoulder (инч)16,9 17,3 17,7 18,1 Должина (см)64,0 66,0 68,0 70,0 Должина (инчи)25.2 26.0 26.8 27.6 Ракав (См)61.0 62.0 63.0 64.0 ракав (инч)24.0 24.4 24.8 25.2 Измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* ставка ткаенина : стп кожа + полиестер* боја на предметот : кафеава,црна,кафе (како што покажуваат сликите)* состојба на Предметот : сосема Нов* опис На предметот : есенски Џеб Од Кардиган Стп Кожна Јакна, гроздобер стенд-ап мотоцикл со тенок кожен јакна, кожна јакна, моторџиска јакна* содржина на пакетот : 1*Јакна (без вклучени додатоци) како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Јивеи Менс Гроздобер Штанд Јака Стп Кожа Тенок Фит Моторџиска Јакна Мотоцикл Кардиган Црна Л. Најдобар Божиќен Подарок : Совршен подарок за сопруг, дечко, тато, син или пријатели. Спарете со панталони/џогер/панталони/фармерки/спортски панталони/секојдневни панталони/покријте со палто. Погоден за : Погоден За студено време во зима, тој е совршен избор за секојдневниот живот, работа, училиште, запознавање, патување, одмор, теретана, пилатес, јога, фудбал, трчање итн. Материјал : се претпочита да се направи обложен со висококвалитетен материјал, кој има добро задржување на топлината и удобно носење. Добра Услуга : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката