Тошиба Канвио Основи-Хард диск-тб-надворешен-УСБ 3. - вртежи во минута-тампон: мб-вајт

Тошиба Канвио Основи-Хард диск-тб-надворешен-УСБ 3. - вртежи во минута-тампон: мб-вајт

DEN 959.84

Достапност

Тошиба Канвио Основи-хард диск - 1 ТБ-УСБ 3.0 Клучни Карактеристики и Придобивки : Елегантен дизајн на профилот со мат, отпорност на размачкување. Приклучок и Игра-Лесен за употреба без софтвер за инсталирање. Брзо додадете повеќе капацитет за складирање на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР и други компатибилни уреди. УСБ 3.0 и УСБ 2.0 компатибилни без надворешен КАБЕЛ за напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Што Е Вклучено : Основи На Тошиба Канвио. УСБ 3.0 кабел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�