Дете Деца Бебе Девојки Анти Комарец Панталони Мода Слатка Сладок Мраз Свила Панталони Еднобојна Широка Нога Панталони

Дете Деца Бебе Девојки Анти Комарец Панталони Мода Слатка Сладок Мраз Свила Панталони Еднобојна Широка Нога Панталони

DEN 135.68

Достапност

Дете Деца Бебе Девојки Анти Комарец Панталони Мода Симпатична Слатка Мраз Свила Панталони Еднобојна Широка Нога Панталони. Карактеристики : . Quallity® : Слободното време На Девојките е изработено од мека ткаенина, мека и дише одлична ткаенина, удобна за носење. Дајте му на вашето бебе пријатно искуство со носење. €Дизајн} : Возбудува и труба дизајн, панталони за бебе девојки дизајн, шарени функција, возбудува детали, ќе ја направи вашата ќерка повеќе симпатична. Нешто што ја охрабри да трча слободно на полињата, биди убава самовила!. ①Прилика : Совршен подарок за натпревар, роденден, свадбена забава, деверуша, банкет, рецитал, празник, церемонија, семеен собир, фотографија, секојдневен, туш за бебиња и друга свечена специјална пригода. ●Големина€ : костум за слободно време за мали Деца совршен за девојчиња од бебиња од 2-8 години. Ве молиме Прочитајте Го Деталното Мерење На Големината во Описот на Производот пред купувањето. ①Топли Совети : Поради преклопување и транспорт, децата одговараат можеби се очигледни брчки. обработка, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Моден дизајн, висок квалитет!. Материјал : Полиестер90%. Главна Боја : Како Што Покажува Сликата. Стил : Симпатична. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони. Забелешка : 1.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. 2.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Големина : . Големина : 2-3 Години Големина На Етикетата : 100 САД : 2т Должина : 55см/21.65". Големина : 3-4 Години Големина На Етикетата : 110 САД : 3т Должина : 60см/23.62". Големина : 4-5 Години Големина На Етикетата : 120 САД : 4т Должина : 65см/25.59". Големина : 6-7 Години Големина На Етикетата : 130 САД : 6т Должина : 70см/27.56". Големина : 7-8 Години Големина На Етикетата : 140 САД : 7т Должина : 75см/29.53". Големина : 8-9 Години Големина На Етикетата : 150 САД : 8т Должина : 80см/31.50". Големина : 9-10 Години Големина На Етикетата : 160 САД : 9т Должина : 85см/33.46 " Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на Мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија. Совршен за спарување со трендовски исечени врвови или Маица. Тоа е најдобриот подарок, сигурни сме дека вашето малечко ќе ја сака оваа навистина симпатична облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката