Забавен светски пријателски плашило Пончо пончо мулти-бои сет на костуми за Ноќта на вештерките, женски женски возрасни

Забавен светски пријателски плашило Пончо пончо мулти-бои сет на костуми за Ноќта на вештерките, женски женски возрасни

DEN 399.20

Достапност

Колку е удобен, лесен костум овој пријателски плашило пончо од забавен свет! Фрлете го со пар хулахопки или омилени фармерки, некои додатоци и добро сте да одите! Без напор начин да славите со пријателите! Продолжете со есенската тема или бидете одделни од групата за фантазија за бајки. Ова е совршен, брз начин за славење на Ноќта на вештерките во студентски дом, канцелариска забава, како учител или зафатен родител. Фенси Фенси фустан костум за Ноќта на вештерките вклучува : . Мулти-боја Пончо. Шнола. Дополнителни детали : . Големината е возрасна возраст од 18-64 години, женски жени Големина : една големина најмногу се вклопува . изработена од 100% полиестер . пончо со светли, среќни бои во шема на крпеница . препорачана за возраст од 14 и повеќе години . удобно вклопување. Предупредување : . Чувајте подалеку од пламенот!. Делови за гушење на опасност од опасност. Не за деца под 3 години.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката