Мотив 20х8. 5Х4. 429G Усогласување Тркало Раб

Мотив 20х8. 5Х4. 429G Усогласување Тркало Раб

DEN 2.33

Достапност

Мотивот 429g Усогласување На Графитното тркало е 20х8, 5 тркало со 5х114, 3 / 5х120 шема на завртки и 40мм поместување. Дијаметарот на отворот на центарот е 74,1 мм. сликата На Тркалото е за општа референца за стил. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. МОНТИРАНИТЕ ТРКАЛА СЕ СМЕТААТ ЗА КОРИСТЕНИ И НЕ СЕ ВРАЌААТ! Исклучително силна Алуминиумска Легура А356. ТПМ Компатибилен. Т6 Термички Обработен За Максимална Јачина. Доживотна Структурна Гаранција. 1-Година Заврши Гаранција. Одговара Изберете : 2011-2018 ТОЈОТА РАВ4 2005-2023 ХОНДА ЦР-В 2000-2003,2007-2023 ТОЈОТА КАМРИ 2004.2006.2008-2023 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2008-2023 НИСАН НЕЧЕСНИТЕ 2002-2014 НИСАН АЛТИМА 2011-2023 ФОРД истражувач 1998-2007 ХОНДА СПОГОДБА 2010-2017 ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА 2007-2009,2012-2023 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА 2006-2012 ФОРД ФУЗИЈА 2011-2023 ХЈУНДАИ СОНАТА 2013-2023 МАЗДА ЦХ-5 2015-2023 СУБАРУ АУТБЕК 2008.2012-2023 ХЈУНДАИ ТУСОН 2007-2014 ФОРД ЕЏ 2001-2012 ФОРД БЕГСТВО 2019-2023 СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2013-2015 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 2006-2020 КИА ОПТИМА 2003-2023 ХОНДА ПИЛОТ 2017-2023 ТЕСЛА МОДЕЛ 3 2007-2023 киа спорт 2005-2023 ХОНДА ОДИСЕЈА 1998-2023 ТОЈОТА СИЕНА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката