Бела Вита Сара Фустан Чевли

Бела Вита Сара Фустан Чевли

DEN 607.84

Достапност

Овие рационализирани чевли за фустани се одличен додаток на секоја гардероба. Сара од Бела Вита има тесен облик на пети на маче за женска силуета. Лесен за носење со еластичниот ремен за прашка што го држи стапалото на место. Меката влошка ја обезбедува вашата удобност со денови или вечери надвор. 1.75" маче пета. прашка пумпа. Великодушно обложена влошка. Се лизга на затворање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката