Хадсон Бебе Доенче Девојка Краток Ракав Маици, Девојка Мама Црвена Црна, Дете

Хадсон Бебе Доенче Девојка Краток Ракав Маици, Девојка Мама Црвена Црна, Дете

DEN 271.84

Достапност

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки. Одликувајќи се со забавни отпечатоци и дезени, нашите маици се изработени со удобна, мека памучна поли ткаенина која се чувствува прекрасно на детската кожа. Нашите комплети вклучуваат три маици за да можете да се мешате и да одговарате со гардеробата на вашето дете за забавни секојдневни облеки. Сетот вклучува три маици. Направено со 60% памук и 40% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето и детето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен сет.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката