Фантоскоп Мека Свиленкаста Кадифена Серија Декоративна Перница За Фрлање, 20 20

Фантоскоп Мека Свиленкаста Кадифена Серија Декоративна Перница За Фрлање, 20 20

DEN 271.84

Достапност

За Фантоскопот. Фантоскоп Корпорација е основана во 1992 година со цел да се појават како лидери Во Домашната Текстилна индустрија преку обезбедување на едношалтерски домашни декоративни решенија. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот дизајнерски тим се стреми да ја постигне мисијата на основачот да ги популаризира домашните декоративни решенија и да се осврне на денешните најиновативни производи. Украсете го креветот или каучот Со перница За фантоскоп и зголемете го уникатниот стил на вашата соба во еден момент! . Перницата За Фантоскоп ви овозможува удобно држење, потпирање или одмор и сигурно ќе додаде вкус, текстура и длабочина на вашиот простор за живеење. Нашите перници, исто така, ќе изгледаат одлично на комодата или дури и во автомобилот и се безбедни за перење во машина, така што секогаш можете слободно да го менувате дизајнот одвреме-навреме, како и нашите производи не само што се во чекор со модните трендови, туку имаат и 100% гаранција за задоволство, затоа не чекајте во ред, купете го сега за да го осветлите вашиот дом. Пакет : Комплети од 1 фрли навлаки За Перници со вметнување. Големина : 20 "х 20", 50 х 50 см. Материјал : Изработен Од Мешавина Од Полиестер и Полиестер. Дизајн : Невидливиот Патент е дизајниран лесно да се полни. Чистење : и машината што се пере и рацете се перат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката