Круна Се Потпираат-На Олефин Затворен Бришач Мат, 72, Кастелан Црвено

Круна Се Потпираат-На Олефин Затворен Бришач Мат, 72, Кастелан Црвено

DEN 2.00

Достапност

Економично континуирано влакно олефин на стандарден винил е идеален за лесен до среден сообраќај. Плишаната површина ја суши влагата од чевлите?држи до 3/4 галон вода по квадратен двор. Нежната шема со мешавина на бои го надополнува секој декор. Круна Се Потпираат-На Олефин Затворен Бришач Мат, 48 х 72, Кастелан Црвено.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката