Ханес Мажи Кратки пижами дното

Ханес Мажи Кратки пижами дното

DEN 175.52

Достапност

Ханес Машки Дрес Салон Влечење Шорцеви Со Логото Појас 2-Пакет Дневна околу во удобност. Мешавината од дрес богата со памук се чувствува како вашата омилена маичка. Ханес логото на внатрешноста на појасот. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Нежен еластичен појас со изводлива врвка за влечење. Странични џебови. Копче лета. Достапно во удобен 2-пакет.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката